Siro Creative Oy

Ammattilaiset

Työt

Kuvaus

We create compelling visual stories and contents with expertise in fashion, design, and lifestyle productions. Our clients include world's top design and fashion brands such as Marimekko, Iittala, Minna Parikka, Kesko, and Wallpaper* Magazine.



Y-tunnus: 2591367-4

Päätoimiala: Av -tuotanto, mainoselokuvat, animaatiot
Muut toimialat: Mainostoimistot, Sisällöntuotanto

Yhteystiedot

  • Temppelikatu 14 A 1
  • 00100 HELSINKI
  •  
  • 0103361980
  •  
  • info@siro.fi
  •  
  •     

Perustamisvuosi

2013

Työt (5)

Ammattilaiset

Jukka Karhula
Jukka Karhula
Toimitusjohtaja
Anssi Hypén
Anssi Hypén
Kuvaaja I Leikkaaja
Joel Hypén
Joel Hypén
Vastaava tuottaja
Eeva Jousi
Eeva Jousi
Tuottaja
Antti Katajainen
Antti Katajainen
Tuottaja
Jussi Manni
Jussi Manni
Head of Visual Design

Jukka Karhula

Toimitusjohtaja

Puhelin: +358403590515

Email: jukka@siro.fi

Anssi Hypén

Kuvaaja I Leikkaaja

Puhelin: +358407638414

Email: anssi@siro.fi

Joel Hypén

Vastaava tuottaja

Puhelin: +358405702892

Email: joel@siro.fi

Eeva Jousi

Tuottaja

Puhelin: +358505135313

Email: eeva@siro.fi

Antti Katajainen

Tuottaja

Puhelin: +358505012277

Email: antti@siro.fi

Jussi Manni

Head of Visual Design

Email: jussi@siro.fi

Ninnu Turunen
Ninnu Turunen
Tuotantopäällikkö

Ninnu Turunen

Tuotantopäällikkö

Puhelin: +358505136631

Email: ninnu@siro.fi


Postiosoite

Temppelikatu 14 A 1
00100 HELSINKI
Suomi