Kuvaus

Stadin sulavin mediatuotanto.
Me tuotamme kuvalliset ideasi kuviksi, joilla on vaikutus. Vankka stillin ja videon suunnittelu ja tuotanto-osaaminen.

Tutustu työnäytteisiimme nettisivuillamme.



Y-tunnus: 1602048-7

Päätoimiala: Valokuvatuotanto, mainosvalokuvaajat
Muut toimialat: Av -tuotanto, mainoselokuvat, animaatiot

Mediatiedot

Yhteystiedot

  • Aleksis Kiven katu 17 A
  • 00510 HELSINKI
  •  
  • (09) 876 6051
  •  
  • www.studioskaala.fi
  • info@studioskaala.fi
  •  
  •     

Perustamisvuosi

2000

Työntekijöitä

13

Työt (2)

Ammattilaiset

Jukka Kaitala
Jukka Kaitala
Asiakkuusjohtaja, valokuvaaja
Lottarinna Eskelinen
Lottarinna Eskelinen
Kuvausjärjestäjä, Studioassistentti
Ilkka Hietala
Ilkka Hietala
Valokuvaaja, toimitusjohtaja
David Jakob
Valokuvaaja, videopro
Toni Kauppila
Videokuvaaja, leikkaaja
Johanna Levomäki
Johanna Levomäki
valokuvaaja

Jukka Kaitala

Asiakkuusjohtaja, valokuvaaja

Ota yhteyttä ja kysy lisää palveluistamme

Puhelin: 040 7400 233

Email: jukka.kaitala@studioskaala.fi

Lottarinna Eskelinen

Kuvausjärjestäjä, Studioassistentti

Puhelin: +358 9 8766 051

Email: lottarinna.eskelinen@studioskaala.fi

Ilkka Hietala

Valokuvaaja, toimitusjohtaja

Email: ilkka.hietala@studioskaala.fi

David Jakob

Valokuvaaja, videopro

Email: david.jakob@studioskaala.fi

Toni Kauppila

Videokuvaaja, leikkaaja

Johanna Levomäki

valokuvaaja

Email: johanna.levomaki@studioskaala.fi

Minna Lilja
Minna Lilja
Stylisti, kuvausjärjestäjä
Jonna Monola
Jonna Monola
valokuvaaja
Jakke Nikkarinen
Jakke Nikkarinen
valokuvaaja
Mika Pollari
valokuvaaja
Pasi Savoranta
Pasi Savoranta
Kuvankäsittelijä
Christian Wenger
Tuottaja, ohjaaja

Minna Lilja

Stylisti, kuvausjärjestäjä

Puhelin: 09 8766 051

Email: minna.lilja@studioskaala.fi

Jonna Monola

valokuvaaja

Email: jonna.monola@studioskaala.fi

Jakke Nikkarinen

valokuvaaja

Puhelin: +358451259557

Email: jakke.nikkarinen@studioskaala.fi

Mika Pollari

valokuvaaja

Email: mika.pollari@studioskaala.fi

Pasi Savoranta

Kuvankäsittelijä

Puhelin: +358 9 8766 051

Email: pasi.savoranta@studioskaala.fi

Christian Wenger

Tuottaja, ohjaaja

Studio Skaalan videoguru joka taitaa myös digi- ja some-markkinoinnin kiemurat.

Email: christian.wenger@studioskaala.fi


Postiosoite

Aleksis Kiven katu 17 A
00510 HELSINKI
Suomi

Lisätiedot

Erityisosaaminen: Videotuotanto ja konseptointi. Mainos-, ruoka- ja tuotekuvaukset tilavassa studiossamme. Innovatiivinen ja sujuva mediatuotanto oli tarpeenasi sitten some-kamppis tai tv-spotti.